Dziś mamy:  03 / 05 / 2024 „Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”- Alberta Einsteina
Stypendyści

Dominika Borkowska stypendystką Prezesa Rady Ministrów

autor: Admin,data: 02-01-2020
Dominika Borkowska stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Uczennica trzeciej  klasy teatralnej Dominika Borkowska otrzymała na rok szkolny 2019/2020 stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie wyniki w nauce. Uroczystość uhonorowania najlepszych uczniów szkół ponadpodstawowych Dolnego Śląska miała miejsce w  gmachu Donośląskiego Urzędu Wojewódzkiego 29.11.2019 r.. Dominika miała zaszczyt podziękować w imieniu wszystkich nagrodzonych oraz zaprezentować  swój talent wokalny śpiewając utwór Agnieszki Osieckiej "Okularnicy". Serdecznie gratulujemy!

autor: Admin,data: 05-10-2019
Stypendia w ramach Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA Agata Kosiak, uczennica klasy 1B3 uzyskała stypendium w ramach Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych – „PROMOVERE TALENTA”! W środę, 18 września br.o godz. 12:00 w Zespole Szkół nr XIV przy ul. Brucknera 10 odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów. Agata jest absolwentką gimnazjum w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej,  w której pod kierunkiem nauczyciela geografii przygotowywała się do Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (tytuł finalisty). W uroczystości wręczenia dyplomów towarzyszyli Agacie przedstawiciele poprzedniej szkoły: dyrektor ChSP „Arka” Barbara Bartnik - dawniej wicedyrektor LO nr XVII im. Agnieszki Osieckiej -  oraz pan Jerzy Zakrzewski, nauczyciel geografii. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

autor: Admin,data: 25-09-2018
Stypendia w ramach Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA Miło nam ogłosić, że nasze dwie uczennice: Marika Klarman i Małgorzata Nacewicz  z klasy 3E zostały stypendystkami Wrocławskiego program wspierania uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA za szczególne osiągnięcia w nauce (co najmniej pięć ocen celujących) oraz sukcesy na niwie artystycznej w roku szkolnym 2017/2018.

Serdecznie gratulujemy!!

ZOFIA DĘBSKA i MARTA KUBIAK z pierwszej klasy teatralnej nagrodzone stypendiami

autor: Admin,data: 31-10-2017
ZOFIA DĘBSKA i MARTA KUBIAK z pierwszej klasy teatralnej nagrodzone stypendiami

Uczennice pierwszej klasy teatralnej otrzymały na rok szkolny 2017/2018 stypendia:
ZOFIA DĘBSKAStypendium Burmistrza Kamiennej Góry za wysokie wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie; zaś MARTA KUBIAK -Stypendium Artystyczne w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Uczniów Gminy Kobierzyce.
Gratulujemy!

STYPENDIA ARTYSTYCZNE 2017/2018

autor: Admin,data: 23-09-2017
STYPENDIA ARTYSTYCZNE 2017/2018

STYPENDIA ARTYSTYCZNE przyznawane  przez Prezydenta Wrocławia za liczne sukcesy artystyczne otrzymały:
- MARIKA KLARMAN - uczennica 2 klasy teatralnej - całoroczne stypendium szkolne krajowe w wysokości 300 zł miesięcznie w IX-VI 2017/2018
- MAGDALENA STEFANOWSKA - absolwentka klasy teatralnej - całoroczne stypendium akademickie krajowe w wysokości 400 zł miesięcznie w okresie X-VI 2017/2018.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendia w ramach Wrocławskiego programu wspierania uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA 2017/2018

autor: Admin,data: 23-09-2017

Stypendia w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego (UPS) - „Wrocławski program wspierania uzdolnionych - PROMOVERE TALENTA”, za szczególne osiągnięcia w nauce (co najmniej pięć ocen celujących!) oraz sukcesy na niwie artystycznej w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali: JOANNA GAJ - uczennica 2 klasy teatralnej oraz BARTŁOMIEJ SAMBOR - absolwent klasy teatralnej.
Stypendium wynosi 250 zł. miesięcznie przez okres 10 miesięcy w roku szkolnym 2017/2018.
Gratulujemy!
Zdjęcia z uroczystości>>